О ћирилици на ТВ Храму

У редовној емисији ”Разговорник ” која се емитује на телевизији Храм гостовала је и Весна  Арсић, руководилац Одељења за образовање и књижевност Србског културног центра ”Ћирилица” Београд.

Она је говорила о првом и најважнијем циљу овог удружења, о употреби и очувању ћирилице и зашто и за кога је то важно. Њено излагање почиње од 37.12 минута, после претходна два госта.

У прилогу је снимак целе емисије.

Ваш

Србски културни центар „Ћирилица“ Београд

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *