У редовној емисији ”Разговорник ” која се емитује на телевизији Храм гостовала је и Весна Арсић, руководилац Одељења за образовање и књижевност Србског културног центра ”Ћирилица” Београд.
Она је говорила о првом и најважнијем циљу овог удружења, о употреби и очувању ћирилице и зашто и за кога је то важно. Њено излагање почиње од 37.12 минута, после претходна два госта.
У прилогу је снимак целе емисије.
Ваш
Србски културни центар „Ћирилица“ Београд
